Ten blog powstaje z myślą o osobach uwielbiających spędzać czas aktywnie, zwiedzać nowe zakątki świata, poznawać inne kultury, próbować nowych smaków. Opisuję tu swoje podróże, prezentuje ciekawe miejsca ilustrując wszystko zdjęciami swojego autorstwa.

Nie jestem typowym blogerem, nie rzuciłam pracy w korpo (bo nigdy jej nie miałam), żeby wyruszyć w świat. Planując podróż staram się znaleźć w miejscu docelowym wygodne łóżko w czystym pokoju z łazienką. Mimo przekroczonej granicy półwiecza, wciąż mam długą listę podróżniczych marzeń i mocno wierzę, że przynajmniej część uda mi się zrealizować. Bowiem, by ruszyć w drogę wystarczy być ciekawym świata i nie szukać wymówek!

W ramach współpracy mogę zaoferować, że opublikuję na blogu wpis dotyczący produktu lub miejsca, przetestuję sprzęt i napiszę recenzję, podpowiem jak zorganizować wyjazd, przyjadę do Ciebie w ramach study tour. A może potrzebujesz nowej strony internetowej? W tej kwestii też mogę nieco pomóc – tworzę i nadzoruję strony oparte o CMS Wordpress, przygotowuję relacje fotograficzne z wydarzeń.

Każda propozycja współpracy jest mile widziana 🙂